Sylwester Alpy

Sylwester w Alpach

Czy istnieje piękniejszy widok podczas Sylwestra od sztucznych ogni na tle turni, majestatycznych, ośnieżonych szczytów i odgłosów ludzkiego śmiechu odbijającego się echem po całej dolinie ?

Taką możliwość dają nam tylko Alpy ! To właśnie tutaj mamy niepowtarzalną okazję na spędzenie najpiękniejszego i najbardziej nie zapomnianego Sylwestra w swoim życiu.

Przywitanie Nowego Roku w Alpach staje się co raz bardziej popularne ze względu na możliwość połączenia pasji do zimowych sportów i świetnej zabawy sylwestrowej. Alpejskie kurorty przygotowują dla nas moc atrakcji na tę wyjątkową noc i organizują całonocne imprezy w każdym hotelu, restauracji czy barze, a przede wszystkim, co jest największą atrakcją zabawę na stoku ! Dopiero tutaj przekonamy się jak powinna wyglądać prawdziwie szampańska zabawa… Nie rzadko w niektórych alpejskich kurortach mamy okazję pobawić się przy muzyce znanych na całym świecie DJs lub gwiazd muzyki POP. Przy całej magii tego miejsca nie możemy zapominać o zasadach bezpieczeństwa, które obowiązują w górach, szczególnie tych wysokich jakimi są Alpy.

Sylwester w Alpach to możliwość obcowania z nieskazitelną przyrodą, setkami kilometrów świetnie przygotowanych tras o różnym poziomie trudności i niezapomnianym klimatem. Kolejną zaletą jest cena, która w dużym stopniu nie odbiega od tej, którą musimy zapłacić za Sylwestra spędzonego w polskich górach. Cena tygodniowego pobytu zaczyna się już od 1500 PLN za zorganizowaną wycieczkę autokarową obejmującą przejazd, zakwaterowanie, cenę karnetu i zabawy sylwestrowej. Za najbardziej luksusowego Sylwestra będziemy musieli zapłacić trochę więcej i cena może sięgnąć 5000 PLN.