Wyjazd na narty sylwestrowy do Francji

Coraz bliżej zima, a co z tego wynika? To że trzeba zacząć planować sylwester.
Warto postarać się o to, aby nie zostawić tej ostatniej nocy w roku samej sobie i zrobić krok, żeby stała się ona czasem niezapomnianej zabawy. Zastanawiając się nad miejscem, w którym chcielibyśmy spędzić ten okres, od razu przychodzą nam na myśl polskie góry.

Wybierając południe Polski na nasz sylwestrowy wypoczynek, możemy liczyć na wiele wspaniałych atrakcji. Chciałbym tu wymienić przede wszystkim liczne imprezy organizowane przez samorządy, hotele, schroniska i różne organizacje, naprawdę jest w czym wybierać. Poza tym mamy okazję wybrać się na kulig, usiąść wieczorem z przyjaciółmi przy ognisku i posłuchać góralskich pieśni albo porozmawiać w przytulnym schronisku przy świetle palącego się kominka. Polskie góry to również idealne miejsce na uprawianie sportów zimowych takich jak snowboard czy narty a i dla łyżwiarzy i młodych saneczkarzy również się coś znajdzie.

Zdecydowanie lepszym wyborem jest wyjazd na narty w Alpy, polecamy Alpy Francuskie!
Wysokie góry, mnogość kilometrów tras zjazdowych, brak kolejek przy wyciągach, świetna integracja osób na wyjeździe to tylko niektóre z masy plusów wyjazdu w Alpy!
Wypady narciarskie we Francji cieszą się dużą popularnością również ze względu na niską ceną w porównaniu do pozostałych państw Uni Europejskiej. Oprócz standardowych atrakcji na stoku, we Francji często spotkamy bogate zaplecze gastronomiczne oraz innych sportów niż narty czy snowboard takich jak: basen, lodowisko, hale do sportów pod dachem! A klimatyczne bar i puby pozwolą zatrzymać nasze wspomnienia na całe życie! Decydując się na spędzenia tej magicznej sylwestrowej nocy, warto pomyśleć o wyjeździe zimowym na narty/snowboard do Francji! W Polsce sylwestrowy wyjazd na narty do Francji przypadł do gustu studentom, którzy co roku wyjeżdżają na sylwestra w licznych grupach do: Les 2 Alpes (Les Deux Alpes), Alpe ‚dHuez, Chamrousse, Risoul czy Les Menuires!

Wybierając góry na styczniowy wypoczynek, mamy możliwość zrelaksowania się i nie chodzi tu jedynie o sylwester a raczej to co przed nim lub po nim, czyli górski niezapomniany klimat, powietrze, ludzie, miejsca i wrażenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *